Shelton San esitleb laupäeval Hiiu pubis raju kontserdiga uut kauamängivat (0)

Laupäeval, 11. märtsil esitleb kodumaise müraroki särav staar Shelton San vinge kontserdiga uut remixide albumit ja teeb seda koos väga väärika kaaskonnaga.

Nii kassetti kujul kui digitaalversioonina ilmunud kauamängival „Shelton San EP2 remixes“ kõlab 10 eripalgelist versiooni Shelton Sani lühialbumi „EP 2“ lugudest, mis on loodud bändi sõprade abiga ansambli valmistatud „toorikust“.

Oma nägemuse Shelton Sani lugudest on teiste seas kuulamiseks välja laotanud Mart Avi, Wolfredt, Anette Elis, Margo PJ ja Tont.

Laupäevasel kontserdil Hiiu pubis astuvad koos peategelasega lavale ka Zahir, Siemens Nokia ja DJ Bandit, et pakkuda kogu õhtu vältel parimas mõttes armuandmispausideta muusikalist kütet.

„Zahiri ja Shelton San on ühiskontserte andnud aegade algusest peale,“ märkis Shelton Sani muusikaline juht ja vedav jõud Valter Nõmm.

Lisaks seob tema sõnu ansambleid omavahel kas asjaolu, et Zahiri liider Tambet Jurno mängis Shelton Sanis tervelt kümme aastat basskitarri. Seekord astutakse ühiselt lavale ühes Tallinna legendaarseimas rokikõrtsis.

„Hiiu pubi on mõneski mõttes legendaarne koht, sest seal on esinenud aastakümnete jooksul küll vist pea kõik Eesti tuntuimad bändid sealt lavalt läbi käinud. Nüüd on ring siis meieni jõudnud,“ selgitas Valter Nõmm kontserdipaiga valikut.

Laupäevaõhtune kontsert Hiiu pubis algab kell 20.00 ning pilet maksab ukselt ostes 15 € ning eelmüügist 10 €.

Piletite eelmüük @ Tour Motor.
Shelton San EP2 remixes – Bandcampis.
Shelton San plaat „EP2“ – Bandcampis.
Shelton San Facebookis.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.