Kuidas kooliaasta algus koolimineja jaoks mugavaks teha (0)
Article title
Fotod shutterstock.com

Sügis tähendab uue kooliaasta algust, mis aga omakorda tähendab tihtilugu uue varustuse soetamist. Kõige olulisem on mugavus ja kergus, aga ka see, et koolimineja oma valikuga rahul oleks.

Kiirel ja ehk ka äreval ajal on mõistlik aja kokkuhoiu mõttes soetada kõik vajaminev ühest kohast, kus on piisavalt laialdane valik igale maitsele ja soovile – Kaup24 ja Hansapost e-poest.

Koolikott, uued riided ja jalanõud, koolilapse toa sisustus ja sinna juurde käiv on vaid mõned asjad sellest nimekirjast, mida kõike enne kooliaasta algust vaja läheb. Selle suure ostlemise saab teha pisut lihtsamaks tehes järgnevad valikud.

Seljakoti valik

Koolilapse seljakott peab eelkõige olema kvaliteetne ja ergonoomiline, vägagi oluline on aga ka see, et kott lapsele väga meeldiks. See aitab kaasa tunde tekkimisele, et kooli minek on vahva ja iga hommik tekitab elevust. Kaup24 ja Hansapost valikust leiad mugavad ja värvikirevad koolikotid noortele, mis on ergonoomilised, toetades kasvava lapse selga.

Seljakotil võiks olla mitmeid taskuid, et kogu oluline kraam ära mahutada ja palju helkureid, et hämaratel aegadel liigeldes oleks lapse turvalisus tagatud. Paljud koolikotid kasvavad koos lapsega, nii saab ühe kotiga mitu kooliaastat mööda saata. Valikus on koolikotte mitmetelt erinevatelt tuntud brändidelt, mille hulgast leiab kindlasti sobiva.

Sügis tähendab uue kooliaasta algust, mis aga omakorda tähendab tihtilugu uue varustuse soetamist.

Koolikoti juurde läheb vaja ka sussi- või trenniriiete kotti, mida on mugav kaasa haarata või mis kenasti suurde kotti ära mahub. Ka pinalit ei tohi unustada! Neid on samuti erineva disaini ja suurusega, igaühele oma.

Selga ja jalga

Koolimineku eel on tarvis soetada riided nii igapäevaks, sportimiseks kui ka pidupäevaks. On oluline, et laps oleks riides vastavalt aastaajale ning saaks iga ilmaga õues käies rõõmu tunda. Kvaliteetsed ja mugavad lasteriided hoiavad teie last soojas ning ei lase niiskust ja külma ligi, nii ei pea lapsevanem kodus muretsema, et laps külma saab või liialt higistab.

Jalanõude valikul on taaskord kõige olulisemal kohal kandja mugavus ja loomulikult ka see, et neid kantaks rõõmuga.Valikus on väga erineva stiili, disaini ja värvusega toredaid lasteriideid, jalanõusid ning aksessuaare, mida lapsed armastavad.

Töövahend vastavalt vajadusele

Pisut suuremate kui algklassi minevate koolilaste jaoks on sülearvuti väga olulisel kohal. Seda on vaja koolitööde tegemiseks aga ka igapäevaelus ja meelelahutuseks. Kui on uue sülearvuti vajadus, tuleb esmalt läbi mõelda, kui tihti ja millisel eesmärgil seda kasutama hakatakse.

 

Uued sülearvutid ootavad sind – ükskõik, kas valituks osutub odav laptop, keskklassi läpakas, äriklassi sülearvuti või mänguri sülearvuti, oma valiku saab teha ühest kohast. Dell sülearvutid, Lenovo sülearvutid, HP sülearvutid, Asus sülearvutid ja paljud muud läpakad ootavad sind. Tutvu tootevalikuga ja osta kvaliteetne sülearvuti kiirelt ja lihtsalt juba täna!

Tuba eakohaseks

Aeg on tuba ümber sättida – kui senises väikelapse toas oli kõige olulisemal kohal mänguruum, siis nüüd, kus laps kooliteed alustab on toa keskpunktiks mugav ja paraja suurusega koolilaud ja selga toetav tool, mida saab vastavalt kasutaja pikkusele reguleerida. Kui õppida on mugav, tulevad ka head tulemused ja keskendumine tuleb kui võluväel. See aitab kaasa ka õpitulemustele.

Endiselt ei tohi aga ära unustada ka mänguruumi, mis aitab lapsel lõõgastuda. Mänguasjad saab mahutada erinevatesse kummutitesse ja kompaktsetesse riiulitesse. Ehk on aeg välja vahetada ka vana voodi ja madrats ning muu toas olev mööbel, et oleks võimalus selles päris oma keskkonnas rahulikult kodutööd ära teha, peale väsitavat päeva ennast täielikult välja puhata ja rõõmuga uut koolipäeva alustada.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.