Isadepäeval saab merepääste maailma avastada (0)
Article title
Pere Lennussadama muuseumimajas. Foto Eesti Meremuuseum / Aron Urb

Läheneval isadepäeval, 13. novembril ootab Eesti Meremuuseum pisemaid ja suuremaid meresõpru Lennusadamasse, kus koos päästjate ning päästekoertega tutvustab merepääste maailma.

Meremuuseum korraldab isadepäeval perepühapäeva „Merepääste maailm“. Selle käigus saavad pisemad ja suuremad meresõbrad tutvuda vetelpäästjate, nende meeskonnaliikmeteks olevate vetelpäästekoerte ning merepääste varustusega. Samuti on osalejatel võimalik uudistada purjelaeva simulaatorit ja võtta mõõtu mitmes mängulises võistluses. Oma tegemisi tutvustavad Pärnumaa Märjad Käpad MTÜ, Pirita Merepääste SAR ning pop-up merekool Meresõber.

Samuti on perepühapäeval osalejatel võimalik meisterdada laevamudeleid kogenud puutööõpetaja Argo Aruvaldi juhendamisel.

Lisaks saab Lennusadama vesilennukite angaaris ja jäämurdja Suure Tõllu pardal uudistada mitmeid ainulaadseid eksponaate ning ajutisi näitusi. Avatud on ka kohvik.

Isadepäevale pühendatud perepühapäev toimub Lennusadama muuseumimajas 13. novembril kell 12–16. Selle täpne kava on avaldatud Eesti Meremuuseumi kodulehel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.