Confido avas Digikliiniku (0)

Confido avas Digikliiniku, et muuta arstiabi veelgi kättesaadavamaks ja võimaldada arsti poole pöörduda sõltumata patsiendi asukohast.

„Confido patsientide nõudlus kaugteenuste järele on pidevas kasvus, nüüd toetavad seda veelgi mugavamad tehnilised lahendused. Confido Digikliinikus pakume tavapärast arsti vastuvõttu, kus teenuse kasutamiseks ei ole vaja füüsiliselt kohale tulla – see võib olla eriti kasulik olukordades, mil ootamatu tervisemure tekib väljaspool tavapärast tööaega, puhkusel viibides või kui arsti vastuvõtule minek on muul põhjusel raskendatud. Vastuvõtud toimuvad telefoni, veebivestluse või videovahenduse teel, seda ka nädalavahetustel ning pühade ajal,“ ütleb Confido meditsiinijuht ja juhatuse liige Rauno Pukonen.

Confido kliinilise kaugnõustamise valdkonna juht Kärt Kukk lisab, et teenus on mõeldud kõigile. „Digikliinikusse võib pöörduda nii ootamatute kui ka krooniliste tervisemurede korral, näiteks varasemalt diagnoositud haiguse ägenemine, mis vajab arsti kiiret konsultatsiooni, külmetusnähud, nahaprobleemid või ravimiretsepti pikendamine juhul, kui olete tarvitanud ravimit regulaarselt viimase 18 kuu jooksul. Samuti tasub Digikliiniku arstide poole pöörduda kiire nõu saamiseks lapse haigestumise korral, olgu põhjus palavik, nahalööve või allergilised sümptomid,“ selgitab Kukk.

Confido Digikliinikus töötavad üld- ja perearstid omavad laialdasi teadmisi ja kogemusi eri haiguste, vigastuste ja terviseprobleemide diagnoosimisel ning ravimisel. Sõltuvalt tervisemure raskusastmest saavad arstid suunata patsiendi analüüsidele, uuringutele või väljastada töövõimetuslehe, lisaks anda nõu erinevates terviseküsimustes, näiteks vaktsineerimine, tõendid ja tervisesoovitused.

Teenuse kasutamiseks ei ole vaja alla laadida eraldi rakendust, Confido Digikliinikusse saab siseneda mugavalt Confido kodulehe kaudu mobiiltelefonis või arvutis, vastuvõtule saab 15 minuti jooksul.

Confido Meditsiinikeskus pakub terviklikke terviselahendusi, sh nii tervise-ennetuse teenuseid, esmatasandi ja eriarstiabi kui kirurgilist ning taastusravi.

Confido Gruppi kuuluvad Perekliinik, Sisekliinik, Kirurgiakliinik, Vaimse tervise kliinik, Ennetuse ja taastusravi kliinik, Õenduskeskus, Radioloogiakeskus, Töötervise keskus ning Esteetika kliinik. Pakume oma teenuseid meditsiinikeskustes Tallinnas Veerenni kvartalis ja Tartus Raatuse kliinikus, kaubanduskeskustes asuvates Confido Kiirkliinikutes ning kõikjal kättesaadavate digilahenduste kaudu. Samuti kuuluvad Gruppi Perearsti Nõuandeliin OÜ, mis haldab tuntud perearsti nõuandetelefoni 1220 ja „Lastearst kuuleb“ 1599, sõltuvusravi teenust pakkuv Kordamed OÜ ning Ortopeedia Arstid AS.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.