Ettevõtlusnädal tuleb taas: aeg muuta kurssi! (0)
Article title
Mart ja Britt Normet.

Traditsiooniline Ettevõtlusnädal toimub sel aastal 2.–6. oktoobril ja kulmineerub 3. oktoobril tasuta online konverentsiga. Üle-eestilise Ettevõtlusnädala kandev teema on „Aeg muuta Kurssi!“.

„Kui eelmisel aastal panime rõhku õige tandem-kaaslase leidmisele, siis seekord räägime kursi muutusest,“ sõnas Maakondlike Arenduskeskuste võrgustiku juhatuse liige Andres Huul. „Ettevõtluses edukaks jäämiseks on vaja olla valmis kurssi muutma ja kohandama oma ärimudelit vastavalt muutuvatele tingimustele. Uuendusmeelsus, turu-uuringud, paindlikkus, õppimine ja areng, strateegiline planeerimine ning koostöö on olulised tegurid, mis võivad aidata saavutada edu,” lisas Huul.

I Land Sound Elamusfestival. 

Tänavu juba 18. korda toimuv Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlus sündmus, mis toimub ühe nädala vältel kõigis 15 maakonnas. Osalema on oodatud nii täiskasvanud, keda ettevõtjana tegutsemise teel inspireerida kui ka noored, et julgustada neid astuma ettevõtja radadele ja viia seeläbi ellu oma unistused. Põnevate sündmuste valik on lai, seega leiab programmist endale kuulamiseks ja kaasamõtlemiseks teemasid nii hiljuti alustanud kui ka kogenud ettevõtjad. Suurem osa erinevatest koolitustest, seminaridest, infopäevadest ja aruteludest on osalejatele tasuta, ent osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Ettevõtlusnädalal pakutava programmiga saab tutvuda ja sündmustele registreeruda veebilehel ettevotlusnadal.ee.

iiUmekk Resto & Külalistemaja. 

Sündmused toimuvad nii füüsiliselt erinevates maakondades, kui ka virtuaalselt veebi vahendusel. Lisaks eesti keelele toimub sündmusi Ida-Virumaal ja Harjumaal ka vene keeles.

Seminaride nädal kulmineerub 3. oktoobril tasuta online konverentsiga „Aeg muuta kurssi!“, mille otseülekanne toimub Postimees veebis. Oma kursimuutuse kogemusi jagavad erinevate valdkondade silmapaistvad ettevõtjad:
• Ain Süld (Korilane),
• Mihkel Heinmets (iiUmekk Resto & Külalistemaja),
• Terje Rattur (Karukella Puhkemaja),
• Paap Uspenski (I Land Sound Elamusfestival),
• Meelis Rull (Kase Factory),
• Urmas Johanson (Restoran Tikupoiss).

Korilane. 

Esinejaid intervjueerib saatejuhtide tandem Mart Normet ja Britt Normet.

Tutvu programmiga ja registreeri end sündmustele ettevotlusnadal.ee. Ettevõtlusnädalat koordineerib Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik ja viiakse ellu Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.