Eesti esimene coaching-keskus avatakse Telliskivi Kvartali uues K-hoones (0)
Article title
Keskus Avang.

Avang on Eesti esimene coaching-keskus, mis avab uksed 12. detsembril uues Telliskivi Kvartali K-hoones. Keskus on loodud coachidele, superviisoritele ja teistele professionaalidele, kes töötavad inimestega.

Coaching kogub Eestis ja mujal maailmas üha enam populaarsust kui teenus, mis aitab saavutada isiklikke ja tööalaseid eesmärke. „Tänapäeva kiire elutempo juures, kus inimesed žongleerivad töö, perekonna, hobide ja sotsiaalse elu vahel, on coaching hea peegel, et saada selgust oma elus toimuvast,“ ütleb keskuse asutaja Kaisi Kask.

Keskuse peamine eesmärk on pakkuda toetavat keskkonda ja seejuures luua koht, kus valdkonna inimesed saavad jagada kogemusi ja õppida üksteiselt. Lisaks funktsionaalsetele tööruumidele pakub Avang ka täiendkoolitusi ja sündmusi, mis aitavad püsida kursis valdkonna suundumuste ja praktikatega. Kokku on keskuses neli helikindlat ruumi individuaaltööks, üks koolitusruum ja coworking-kontor.

Eestis on väljaõppe saanud coache ja superviisoreid ligi 1000, mistõttu on nõudlus spetsialiseerunud keskuse järele suur. Avangu asutaja Kaisi Kask on ka ise erialalt coach, töötades nii meeskondadega kui ka inimestega individuaalselt. „Meie missiooniks on luua koht, kus professionaalne areng ja inimlik toetus käivad käsikäes, aidates kaasa terviklikuma ja tasakaalukama ühiskonna loomisele,“ lisab ta.

Keskuse avapäeval, 12. detsembril, on uksed avatud kõigile huvilistele hommikust õhtuni. Toimuvad põnevad intervjuud ja soovijad saavad registreeruda tasuta lühicoachingu kohtumisele.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.