Transpordiameti teehoiuteenistuse direktoriks saab Janno Sammul (0)
Article title
Janno Sammul. Foto Transpordiamet

Alates 1. septembrist asub Transpordiameti teehoiuteenistuse direktori kohale planeerimise osakonna juhataja Janno Sammul.

„Mul on väga hea meel, et oleme leidnud asutuse seest väärika kandidaadi sellele ametikohale,“ lausus Transpordiameti peadirektor Priit Sauk. „Teehoiuteenistusel on praegu väljakutseterohke aeg arvestades rahastuse vähenevaid mahte ning uusi suundi muutumaks üha keskkonnasõbralikumaks ka teedeehituses ja -hooldes. Olen kindel, et Janno pikaaegne valdkondlik kogemus ja teadmised toetavad tema edukust sel positsioonil.“

„Transpordiametis olen saanud arendada liikluskorraldust, teede projekteerimist, liiklusjuhtimist ning tulevikku vaatavaid intelligentseid transpordisüsteeme ja usun, et siin saame veel astuda samme paremuse suunas. Jätkan kindlasti senist head koostööd meie koostööpartneritega, toetan innovatiivsete lahenduste kasutusele võtmist, et luua ohutumad ja keskkonnasõbralikud teed,“ lausus Janno Sammul.

Janno Sammul asus 2015. aastal tööle Maanteeametisse ning on töötanud nii liikluskeskkonna kui ka liikluskorralduse arendusjuhina, samuti olnud projekteerimisnõuete ja liikluskorralduse arendustalituse juhataja. Enne seda on ta töötanud Warren Safety OÜ-s, Liiklusbüroo OÜ-s ja Tallinna Kommunaalametis.

2017. aastal omandas Sammul Tallinna Tehnikaülikoolis hoonete ja rajatiste õppekaval tehnikateaduste (teedeehituse) magistrikraadi.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.