Skechers garanteerib mugavuse igal sammul (0)
Article title
FOTO: Shutterstock

Olenemata sellest, kas sulle meeldib ette võtta pikemaid rännakuid loodusesse või armastad jalgsi avastada Eestimaa väikseid linnu, Skechers jalanõud tagavad mugavuse kogu päeva vältel. Tänu mitmekülgsele valikule pakub Skechers jalatseid kogu perele, seega on sul võimalus leida sobivad jalatseid kõigile, sealhulgas lastele. Leia endale ja kogu perele uued Skechers jalatsid Kaup24 valikust ning naudi tasuta tarnet üle kogu Eesti!

Kuidas leida e-poest sobivad Skechers jalatsid?

Skechers on saanud ülemaailmseks elustiilibrändiks, mis pakub jalanõusid nii igapäevaseks kui ka tööl kandmiseks. Mitmed nende jalatsid on disainitud nii, et need sobiksid kandmiseks positsioonidel, mis nõuavad palju liikumist. Sarnaseid mugavaid ja ergonoomilisi lahedusi leiab ka kaubamärgi tänavastiilide hulgast. 

 

  1. Skechers jalanõude valimist tuleb alustada funktsioonist ja mõelda läbi, mille jaoks jalatseid on vaja. Kas need on mõeldud pikkadeks tööpäevadeks, spordiks, matkaks või vaba ajaks? Iga vabaajajalats ei sobi spordiks ja seetõttu on äärmiselt oluline valida jooksmiseks või mõneks teiseks meelepäraseks spordialaks spetsiaalselt mõeldud jalanõud. Vabal ajal piisab mugavatest sandaalidest või vabaajalatsitest. 
  2. Mis on sinu jalanumber? Tellides jalanõusid e-poest, on vaja teada täpselt, mis suurus sobib. Selleks, et valida välja sobivas suuruses jalanõud, soovitame tutvuda kaubamärgi suuruste juhendiga ning mõõta enda jalalaba. Jalalaba mõõtmiseks aseta paljas jalg vastu seina ja mõõda selle pikkus alates kannast kuni kõige pikema varbani. Vaata suuruste tabelist, milline number vastab sinu jala suurusele.
  3. Arvesta ka jalanõude ja oma jala kujuga. Mõned jalanõud on kitsama ja teised laiema disainiga. Veendu selles, et jalanõu laius vastab sinu jalalabale. Kui sa tead, et sulle sobivad laiema lõikega jalatsid, siis eelista jalanõusid, mis ei ole kitsa ninaotsaga ning on laia tallaga. Alati ei ole seda kerge hinnata ja seetõttu soovitame tutvuda tootekirjeldusega ning vajadusel uurida lisainfot kauplejalt.
  4. Mõtle läbi, millist disaini eelistad. Selleks, et leida ideaalse välimusega jalanõud, soovitame mõelda oma garderoobi peale. Eelista värve, mis sobivad sinu riiete ja üldise stiiliga. Kui sul on mitmekülgne garderoob, kus on esitatud erinevad stiilid, siis eelista Skechers jalatseid, mis on neutraalsetes toonides ja sobivad kokku iga esemega sinu garderoobist. Aegumatuks valikuks on nii valge, must kui ka pruun.

 

Telli Skechers tooteid Kaup24 e-poest ja saa kaup kätte mõne tööpäevaga

Avasta Kaup24 tootevalik ning naudi mugavat ostukogemust mistahes ajal ja asukohas. Kasutades e-poe erinevaid filtreid on võimalik välja sorteerida kõik huvipakkuvad Skechers tooted vastavalt suurusele, värvile, funktsioonile ja paljule muule. Tänu sellele, et Kaup24 on avatud igal ajal ja igalt poolt, saad oma suve garderoobi täiendada sealt, kus parasjagu asud. Lisaks Skechersile on Kaup24-s esindatud ka teised brändid nagu Adidas, Nike, Didriksons ja palju muud.

Kui oled meelepärased jalatsid leidnud ja tellimuse sooritanud, siis jääb sul vaid oodata kauba kättesaamist. Sobiv jalatsipaar jõuab sulle lähimasse pakiautomaati või postkontorisse kogu Eestimaa piires täiesti tasuta! tarne sulle tasuta.

E-poest tellimine on lihtne viis, kuidas oma garderoobi uuendada. Juhul, kui oled tellinud vales suuruses jalanõud või soovid tellitud kauba vahetada mõnel muul põhjusel välja, siis seda saab murevabalt teha 14 päeva jooksul. Skechersi brändi  ja teistele  jalanõudele on Kaup24-s  TASUTA tagastus läbi OMNIVA pakiautomaadi  ning 14-päevane tagastus võimalus.
Kanna Sketchers jalatseid nii suvefestivalidel, rabamatkal kui ka pikkadel õhtustel jalutuskäikudel mere ääres. Vali nüüd välja sobivad jalanõud ja taga kõikideks omasuveseiklusteks parim mugavus.

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.