Rae valla uus abivallavanem on Hannes Ojangu (0)
Article title
Rae valla uus abivallavanem Hannes Ojangu ja Rae vallavolikogu esimees Tõnis Kõiv. Foto: Rae vallavalitsus.

19.09.2023 Rae vallavolikogu istungil kinnitati uueks Rae abivallavanemaks Hannes Ojangu. Abivallavanemana hakkab Ojangu koordineerima valla arendus-ja haldusameti tegevusi.

Viimased viis aastat Harju ettevõtlus- ja arenduskeskust (HEAK) juhtinud Ojangu on varasemalt töötanud pangandussektoris, kus juhtis nii ettevõtetele suunatud pangateenuste väärtuspakkumiste kujundamist kui ka segmendipõhiste teenidusmudelite kujundamist. Samuti on ta üle kümne aasta panustanud teaduslinnaku Teaduspark Tehnopol välja arendamisesse. Ojangu on lõpetanud Tallinna tehnikaülikooli majandusteaduskonna äri- ja finantsjuhtimise eriala.

Hannes Ojangu on Rae valla elanik. „Olen Rae vallas elanud aastast 2007 ja selle aja jooksul on toimunud tohutu areng, mis ka jätkub. Mul on hea meel, kui saan omalt poolt kaasa aidata ja panustada koduvalla arengusse. Kindlasti tuleb jätkata minu eelkäija töid ja algatusi, kuid soovin rohkem tähelepanu pöörata ka ettevõtlusele ja ettevõtlikkusele, seda nii ettevõtete omavahelise sünergia ja koostöö vaates, kui ka ettevõtete ja haridusasutuste tihedamas koostöös.“

Hannes Ojangu alustab abivallavanema ametis 09. oktoobril.

Seni abivallavanema ülesandeid täitnud Tanel Tammela lahkus omal soovil ametist ning suundus erasektorisse.

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.