Laagrisse ehitatakse suur kaubanduskeskus (0)
Laagri raudteejaama ning Pärnu maantee vahel valmib tänavu kaubanduskeskus. Napilt Tallinna territooriumile jäävas ehitises on rohkem kui 3000 ruutmeetrit üüripinda, maa-alune parkla ning teiste hulgas avab uksed ka Selver.

Ilmselt on paljud rongiga või ka autodega mööda Pärnu maanteed sõitjad märganud, et paari nädalaga on raiutud  peaaegu täielikult puhtaks krunt raudteejaama lähedal. Alles on vaid üksikud kased Statoili Laagri tankla kõrval. Kogu ala kuni Tallinna piirini ehk jõeni on peaaegu lage. Nõmme linnaosavalitsuse avalike suhete nõunik Jukko Nooni ütles Harju Elule, et raietöid tehakse vastavalt loale. “2. märtsil väljastatud raieloa järgi on antud lua 254 puu raiumiseks. Eelmisel aastal on sanitaar- ja hooldusraieks antud luba 43 puu raiumiseks. Pärnu maantee 554 kinnistuga piirneval teemaal on raieluba antud 53 puu raiumiseks,” kinnitas Nooni. Väärtuslike puude asemel on ette nähtud asendusistustus nii samale krundile kui ka mujale.

Kaubanduskeskuse ehitusluba anti Juko Nooni sõnul välja tänavu 1. veebruaril. Ehitamise alustamise teatist ei ole aga veel tehtud.

Uut kaubanduskeskust Laagrisse rajab AS Oma Ehitaja. Ettevõtte ehitusdirektor Tarmo Pohlak ütles, et nende tegevus Pärnu maantee 554 krundil algab lähiajal. Praegu käivad objektil ettevalmistustööd. „Kinnistul kasvanud puude raie on kooskõlas hoone ehituseks väljastatud ehitus- ja raieloaga ning tagatakse ka nõuetekohane asendusistutus,“ kinnitas Pohlak.

Käesoleva aasta detsembris valmivas kaubanduskeskuses on maa-alune parkla ning üüripinda enam kui 3000 ruutmeetrit. Teiste hulgas plaanib seal avada kaupluse ka Selver. Kaupluse pinda on Selveri turundusjuhi Triin Kaarel sõnul 2662 ruutmeetrit. Lisaks Laagrile avab Selver tänavu veel kauplused Lasnamäel, Balti jaama turul, Ülemistel linnakus ja Kotka tervisekeskuses.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.