Keila konstaablijaoskond hakkab dokumente välja andma (0)
Lääne-Harju valla elanikud ei pea enam valmis dokumentidele Tallinna järele sõitma, sest alates 4. aprillist saab dokumente kätte ka Keila konstaablijaoskonnas. Taotlema peab neid aga ikkagi Tallinnas.

„Keila ja naabruskonna elanike jaoks on see mugav võimalus, mis säästab nende aega ja raha,“ ütles Lääne-Harju politseijaoskonna juht Veiko Randlaine politsei- ja piirivalveameti (PPA) pressiesindaja teatel. Keila konstaablijaoskonnas ei saa dokumente küll taotleda, aga ID-kaarti saab kiirelt ja kergelt taotleda PPA e-teeninduses.

Varem pidid Lääne-Harju politseijaoskonna tööalale jääva Keila piirkonna elanikud pöörduma oma isikut tõendavate dokumentide või relvalubade kättesaamiseks PPA Tallinna teenindustesse.

Keilas Keskväljak 8a asuvas Keila konstaablijaoskonnas väljastatakse dokumente kolmapäeval ja neljapäeval kell 10–16. Dokumente ei väljastata lõunapausil kell 12.30-13.

Aprillist alates muutuvad ka kõigis prefektuurides asuvate PPA teeninduste lahtiolekuajad. Iga kuu viimasel neljapäeval on teenindused avatud pool päeva. Põhja prefektuuri teenindused Tallinnas asuvad Pinna tänaval ja Tammsaare teel ja need on lahti kell 13-17.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.